Ako na to ?
 • Ako to funguje ?

  1. Zaregistrujte sa. Nemusíte použiť svoje meno, kľudne vystupujte pod prezývkou. Ale mailová adresa musí byť platná, tam Vám totiž príde prihlasovacie heslo.
  2. Vytvorte článok, alebo reagujte komentárom na článok niekoho iného. Článok / komentár bude zverejnený podľa pravidiel.

  3 Responses to Ako na to ?

  1. tomorowland says:

   neviem opisat svoj pribeh presne,len jednym sposobom to ide, aby som zhrnula vsetko. SMUTOK SPREVADZA MOJE SLZY, STRACAM DNI PRE NOCI. LASKU PRE DROGY,PRAUDU PRE HLUPI KLAM VINY.AJ KED NEHRAM TENTO ZIVOT FAIR PLAY, BOLA TO MOJA VOLBA,CEZ MOJU SLBOBOD.VôLU, KED STRATIL SOM UCTU K SVOJMU TELU A HLADAL PRAUDU TAM,KDE HRANICE ZLA NEMAJU KONCA ANI ZLUTOVANIA.

  2. milka says:

   Mám problém skúšala som piť kontrolovane,rok sa mi to darilo
   a teraz mám obdobie,že som znova behom pol roka do toho spadla asi trikrát.Keď začnem neviem z toho výjsť,stále vyrovnávam hladinu aj na druhý deň.Som psychicky na tom veľmi zle,lebo sa hanbím a stratila som celé sebavedomie.Neviem sa stým vyrovnať
   a už je od vtedy 2 týždne.Ako sa mám z toho spamätať,nechutí mi jesť a každý si všimol ,že som stále smutná a ,že to nie som ja.Prosím poraďte ako sa dať psychicky dokopy.

  3. beata says:

   Pani doktorka.Rada by som vedela ked teraz pracujete.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.